TR022330KR15
Mfr.Part #
TR022330KR15
Max Operating Temperature :
125°C
Min Operating Temperature :
-55°C
Inductance :
33 µH
Tolerance :
10%
DC Resistance (DCR) :
2.65Ohm
Max DC Current :
255mA
Length :
10.03mm
Datasheets
TR022330KR15
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD