TLD5S20AH
Mfr.Part #
TLD5S20AH
Description
TVS DIODE 20VWM 32.4VC DO218AB
Stock
714
In Stock :
714
1 (Unlimited)
Type :
Zener
Current - Peak Pulse (10/1000μs) :
111A
Power - Peak Pulse :
2800W 2.8kW
Operating Temperature :
-55°C~175°C TJ
Voltage - Breakdown (Min) :
22.2V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
32.4V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
20V