TH3B226M010F1500
Mfr.Part #
TH3B226M010F1500
Package / Case
1411 (3528 Metric)
Description
CAP TANT 22UF 20% 10V 1411
Voltage - Rated :
10V
RoHS Status :
Non-RoHS Compliant
Capacitance :
22µF
Package / Case :
1411 (3528 Metric)
Size / Dimension :
0.138Lx0.110W 3.50mmx2.80mm
Surface Mount
Series :
TANTAMOUNT®, TH3
Height Seated (Max) :
0.083 2.10mm
Factory Lead Time :
14 Weeks
Min Operating Temperature :
-55°C
ESR (Equivalent Series Resistance) :
1.5Ohm
Max Operating Temperature :
150°C
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Operating Temperature :
-55°C~150°C
Tolerance :
±20%
Manufacturer Size Code :
B
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Length :
3.5052mm
Published :
Feature :
Automotive
Width :
2.794mm