TC277T64F200SDCKXUMA2
- Mfr.Part #
- TC277T64F200SDCKXUMA2
- Description
- 32 BIT AURIX PG-LFBGA-292
- TriCore™
- Base Product Number :
- TC277T64
- Voltage - Supply (Vcc/Vdd) :
- 1.17V ~ 5.5V
- Series :
- AURIX™
- Number of I/O :
- 169
- Speed :
- 200MHz
- Package :
- Tape and Reel (TR)
- Program Memory Size :
- 4MB (4M x 8)
- Program Memory Type :
- Flash
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C (TA)