TC277T64F200SDBKXUMA2
- Mfr.Part #
- TC277T64F200SDBKXUMA2
- Description
- IC MICROCONTROLLER
- Active
- RAM Size :
- 472K x 8
- Voltage - Supply (Vcc/Vdd) :
- 1.17V ~ 5.5V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C (TA)
- PG-LFBGA-292-6
- Data Converters :
- A/D 60x12b SAR, Sigma-Delta
- Speed :
- 200MHz