SWPA8065S220MT
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
SWPA8065S220MT
Manufacturer
Shenzhen Sunlord Electronics
Package / Case
SMD,8.0x8.0x6.5mm
Datasheet
Download
Description
FIXED IND 22UH 2.7A 72 MOHM SMD
Stock
700
In Stock :
700
Manufacturer :
Shenzhen Sunlord Electronics
Product Category :
Fixed Inductors
Inductance :
22uH
Rated Current :
2.7A
Package / Case :
SMD,8.0x8.0x6.5mm
RoHS Status :
RoHS Compliant
Tolerance :
±20%
Packaging :
Tape and Reel (TR)
DC Resistance (DCR) :
60mOhm
Datasheets
SWPA8065S220MT
Introducing Fixed Inductors Shenzhen Sunlord Electronics SWPA8065S220MT from Chip IC,where excellence meets affordability. This product stands out with its Package / Case:SMD,8.0x8.0x6.5mm, SWPA8065S220MT pinout, SWPA8065S220MT datasheet PDF, SWPA8065S220MT amp .Beyond Fixed Inductors Shenzhen Sunlord Electronics SWPA8065S220MT ,we also offer 744029002, 74479887310A, 744025100, Our vast inventory has you covered. Contact us now for immediate solutions.
Shenzhen Sunlord Electronics SWPA8065S220MT
SWPA8065S220MT datasheet pdf and Unclassified product details from Sunlord stock available at
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
Catalog related products
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD