SWPA5020SR22NT
Mfr.Part #
SWPA5020SR22NT
Package / Case
SMD,5.0x5.0x2.0mm
Description
FIXED IND 220NH 5.3A 11MOHM SMD
Package / Case :
SMD,5.0x5.0x2.0mm
DC Resistance (DCR) :
11mOhm
Inductance :
220nH
Rated Current :
5.3A
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Tolerance :
±30%
RoHS Status :
RoHS Compliant
Datasheets
SWPA5020SR22NT
Introducing Fixed Inductors Shenzhen Sunlord Electronics SWPA5020SR22NT from Chip IC,where excellence meets affordability. This product stands out with its Package / Case:SMD,5.0x5.0x2.0mm, SWPA5020SR22NT pinout, SWPA5020SR22NT datasheet PDF, SWPA5020SR22NT amp .Beyond Fixed Inductors Shenzhen Sunlord Electronics SWPA5020SR22NT ,we also offer 744029002, 74479887310A, 744025100, Our vast inventory has you covered. Contact us now for immediate solutions.
Shenzhen Sunlord Electronics SWPA5020SR22NT
SWPA5020SR22NT datasheet pdf and Unclassified product details from Sunlord stock available at
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD