SWPA4020S101MT
Mfr.Part #
SWPA4020S101MT
Package / Case
SMD,4.0x4.0x2.0mm
Description
FIXED IND 100UH 310MA 2.02OHM SM
Tolerance :
±20%
Rated Current :
310mA
DC Resistance (DCR) :
2.02Ohm
Package / Case :
SMD,4.0x4.0x2.0mm
Inductance :
100uH
Datasheets
SWPA4020S101MT
Introducing Fixed Inductors Shenzhen Sunlord Electronics SWPA4020S101MT from Chip IC,where excellence meets affordability. This product stands out with its Package / Case:SMD,4.0x4.0x2.0mm, SWPA4020S101MT pinout, SWPA4020S101MT datasheet PDF, SWPA4020S101MT amp .Beyond Fixed Inductors Shenzhen Sunlord Electronics SWPA4020S101MT ,we also offer 744029002, 74479887310A, 744025100, Our vast inventory has you covered. Contact us now for immediate solutions.
Shenzhen Sunlord Electronics SWPA4020S101MT
SWPA4020S101MT datasheet pdf and Unclassified product details from Sunlord stock available at
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD