SWPA4012S1R5NT
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
SWPA4012S1R5NT
Manufacturer
Shenzhen Sunlord Electronics
Package / Case
SMD,4.0x4.0x1.2mm
Datasheet
Download
Description
FIXED IND 1.5UH 1.46A 85MOHM SMD
Manufacturer :
Shenzhen Sunlord Electronics
Product Category :
Fixed Inductors
DC Resistance (DCR) :
85mOhm
Rated Current :
1.46A
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Inductance :
1.5uH
Tolerance :
±30%
Package / Case :
SMD,4.0x4.0x1.2mm
RoHS Status :
RoHS Compliant
Datasheets
SWPA4012S1R5NT
Introducing Fixed Inductors Shenzhen Sunlord Electronics SWPA4012S1R5NT from Chip IC,where excellence meets affordability. This product stands out with its Package / Case:SMD,4.0x4.0x1.2mm, SWPA4012S1R5NT pinout, SWPA4012S1R5NT datasheet PDF, SWPA4012S1R5NT amp .Beyond Fixed Inductors Shenzhen Sunlord Electronics SWPA4012S1R5NT ,we also offer 744029002, 74479887310A, 744025100, Our vast inventory has you covered. Contact us now for immediate solutions.
Shenzhen Sunlord Electronics SWPA4012S1R5NT
SWPA4012S1R5NT datasheet pdf and Unclassified product details from Sunlord stock available at
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
Catalog related products
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD