SWPA3015S470MT
Mfr.Part #
SWPA3015S470MT
Package / Case
SMD,3.0x3.0x1.5mm
Description
FIXED IND 47UH 350MA 1.625OHM SM
Inductance :
47uH
RoHS Status :
RoHS Compliant
Package / Case :
SMD,3.0x3.0x1.5mm
Packaging :
Tape and Reel (TR)
DC Resistance (DCR) :
1.625Ohm
Rated Current :
350mA
Tolerance :
±20%
Datasheets
SWPA3015S470MT
Introducing Fixed Inductors Shenzhen Sunlord Electronics SWPA3015S470MT from Chip IC,where excellence meets affordability. This product stands out with its Package / Case:SMD,3.0x3.0x1.5mm, SWPA3015S470MT pinout, SWPA3015S470MT datasheet PDF, SWPA3015S470MT amp .Beyond Fixed Inductors Shenzhen Sunlord Electronics SWPA3015S470MT ,we also offer 744029002, 74479887310A, 744025100, Our vast inventory has you covered. Contact us now for immediate solutions.
Shenzhen Sunlord Electronics SWPA3015S470MT
SWPA3015S470MT datasheet pdf and Unclassified product details from Sunlord stock available at
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD