SWPA3012S5R6MT
Mfr.Part #
SWPA3012S5R6MT
Package / Case
SMD,3.0x3.0x1.2mm
Description
FIXED IND 5.6UH 1.13A 226MOHM SM
Tolerance :
±20%
Rated Current :
1.13A
Package / Case :
SMD,3.0x3.0x1.2mm
Inductance :
5.6uH
DC Resistance (DCR) :
226mOhm
Datasheets
SWPA3012S5R6MT
Introducing Fixed Inductors Shenzhen Sunlord Electronics SWPA3012S5R6MT from Chip IC,where excellence meets affordability. This product stands out with its Package / Case:SMD,3.0x3.0x1.2mm, SWPA3012S5R6MT pinout, SWPA3012S5R6MT datasheet PDF, SWPA3012S5R6MT amp .Beyond Fixed Inductors Shenzhen Sunlord Electronics SWPA3012S5R6MT ,we also offer 744029002, 74479887310A, 744025100, Our vast inventory has you covered. Contact us now for immediate solutions.
Shenzhen Sunlord Electronics SWPA3012S5R6MT
SWPA3012S5R6MT datasheet pdf and Unclassified product details from Sunlord stock available at
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD