SWPA3010S5R6MT
Mfr.Part #
SWPA3010S5R6MT
Package / Case
SMD,3.0x3.0x1.0mm
Description
FIXED IND 5.6UH 700MA 322MOHM SM
Package / Case :
SMD,3.0x3.0x1.0mm
Inductance :
5.6uH
Rated Current :
700mA
DC Resistance (DCR) :
322mOhm
Tolerance :
±20%
Datasheets
SWPA3010S5R6MT
Introducing Fixed Inductors Shenzhen Sunlord Electronics SWPA3010S5R6MT from Chip IC,where excellence meets affordability. This product stands out with its Package / Case:SMD,3.0x3.0x1.0mm, SWPA3010S5R6MT pinout, SWPA3010S5R6MT datasheet PDF, SWPA3010S5R6MT amp .Beyond Fixed Inductors Shenzhen Sunlord Electronics SWPA3010S5R6MT ,we also offer 744029002, 74479887310A, 744025100, Our vast inventory has you covered. Contact us now for immediate solutions.
Shenzhen Sunlord Electronics SWPA3010S5R6MT
SWPA3010S5R6MT datasheet pdf and Unclassified product details from Sunlord stock available at
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD