SWPA3010S1R5NT
Mfr.Part #
SWPA3010S1R5NT
Package / Case
SMD,3.0x3.0x1.0mm
Description
FIXED IND 1.5UH 1.3A 104MOHM SMD
Fixed Inductors
Packaging :
Tape and Reel (TR)
DC Resistance (DCR) :
104mOhm
Package / Case :
SMD,3.0x3.0x1.0mm
RoHS Status :
RoHS Compliant
Inductance :
1.5uH
Tolerance :
±30%
Rated Current :
1.3A
Datasheets
SWPA3010S1R5NT
Introducing Fixed Inductors Shenzhen Sunlord Electronics SWPA3010S1R5NT from Chip IC,where excellence meets affordability. This product stands out with its Package / Case:SMD,3.0x3.0x1.0mm, SWPA3010S1R5NT pinout, SWPA3010S1R5NT datasheet PDF, SWPA3010S1R5NT amp .Beyond Fixed Inductors Shenzhen Sunlord Electronics SWPA3010S1R5NT ,we also offer 744029002, 74479887310A, 744025100, Our vast inventory has you covered. Contact us now for immediate solutions.
Shenzhen Sunlord Electronics SWPA3010S1R5NT
SWPA3010S1R5NT datasheet pdf and Unclassified product details from Sunlord stock available at
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD