SWPA3010S150MT
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
SWPA3010S150MT
Manufacturer
Shenzhen Sunlord Electronics
Package / Case
SMD,3.0x3.0x1.0mm
Datasheet
Download
Description
FIXED IND 15UH 470MA 793MOHM SMD
Manufacturer :
Shenzhen Sunlord Electronics
Product Category :
Fixed Inductors
DC Resistance (DCR) :
793mOhm
Package / Case :
SMD,3.0x3.0x1.0mm
Tolerance :
±20%
Inductance :
15uH
Rated Current :
470mA
RoHS Status :
RoHS Compliant
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Datasheets
SWPA3010S150MT
Introducing Fixed Inductors Shenzhen Sunlord Electronics SWPA3010S150MT from Chip IC,where excellence meets affordability. This product stands out with its Package / Case:SMD,3.0x3.0x1.0mm, SWPA3010S150MT pinout, SWPA3010S150MT datasheet PDF, SWPA3010S150MT amp .Beyond Fixed Inductors Shenzhen Sunlord Electronics SWPA3010S150MT ,we also offer 744029002, 74479887310A, 744025100, Our vast inventory has you covered. Contact us now for immediate solutions.
Shenzhen Sunlord Electronics SWPA3010S150MT
SWPA3010S150MT datasheet pdf and Unclassified product details from Sunlord stock available at
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
Catalog related products
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD