SWM30-48-EV-P6
Mfr.Part #
SWM30-48-EV-P6
Description
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 48V 30W
No Load Power Consumption :
75mW Max
Series :
SWM30-E (30W)
Power (Watts) :
30W
Operating Temperature :
0°C~40°C
Output Connector :
Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Current - Output (Max) :
620mA
Voltage - Output :
48V
Size / Dimension :
2.99Lx1.69W x 1.16 H 75.9mmx42.9mmx29.5mm
Voltage - Input :
90V~264VAC