SV250230
- Mfr.Part #
- SV250230
- Manufacturer
- Carlo Gavazzi
- Description
- LVL RLY CAP DPDT 230VAC
- Manufacturer :
- Carlo Gavazzi
- Product Category :
- Amplifiers
- Output Type :
- Relay
- Factory Lead Time :
- 5 Weeks
- RoHS Status :
- RoHS Compliant
- Current - Supply :
- 15mA
- Operating Temperature :
- -20°C~50°C
- Published :
- 2003
- Amplifier Type :
- GENERAL PURPOSE
- Moisture Sensitivity Level (MSL) :
- Not Applicable
- Voltage - Supply :
- 230VAC