STD-CIY-1-52M
Mfr.Part #
STD-CIY-1-52M
Manufacturer
NDK
Description
CRYSTAL 52MHZ 8PF SMD
Manufacturer :
NDK
Product Category :
Crystals
RoHS :
Details
Termination Style :
SMD/SMT
Series :
NX1008AA
Drive Level :
10 uW
Height :
0.25 mm
Maximum Operating Temperature :
+ 85 C
Minimum Operating Temperature :
- 30 C
Packaging :
MouseReel
Product :
Crystals
Length :
1 mm
Width :
0.8 mm
Load Capacitance :
8 pF