SPDL2012-900-2P-T
Mfr.Part #
SPDL2012-900-2P-T
Manufacturer
Signal Transformer
Package / Case
Horizontal, 4 PC Pad
Description
CMC 400MA 2LN 90 OHM SMD AECQ200
Stock
233
In Stock :
233
Manufacturer :
Signal Transformer
Product Category :
Common Mode Chokes
Termination Style :
SMD/SMT
Size / Dimension :
0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm)
Impedance @ Frequency :
90 Ohms @ 100 MHz
Height :
1.2 mm
Number of Channels :
1 Channel
Voltage Rating - AC :
Length :
2 mm
Ratings :
AEC-Q200
Maximum Operating Temperature :
+ 125 C
Filter Type :
Signal Line
DC Resistance (DCR) (Max) :
300mOhm
Impedance :
90 Ohms
Type :
Ultra-Compact Choke
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Voltage Rating - DC :
50V
Product Status :
Active
Tolerance :
25 %
Approval Agency :
Package / Case :
Horizontal, 4 PC Pad
Minimum Operating Temperature :
- 40 C
Series :
SPDL2012
Current Rating (Max) :
400mA
Height (Max) :
0.047" (1.20mm)
Package :
Tape and Box (TB)
Number of Lines :
2
Width :
1.2 mm
Mounting Type :
Surface Mount
Inductance :
Product :
Common Mode Chokes
Mounting Style :
PCB Mount
Features :
Datasheets
SPDL2012-900-2P-T
Signal Transformer SPDL2012-900-2P-T
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
Catalog related products
  • Würth Elektronik
    CMC 370MA 2LN 90 OHM SMD
  • Würth Elektronik
    CMC 370MA 2LN 120 OHM SMD
    CMC 280MA 2LN 370 OHM SMD
    CMC 230MA 2LN 1KOHM SMD AEC-Q200
    CMC 350MA 2LN 250 OHM SMD