SLI230CR
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
SLI230CR
Manufacturer
Weidmuller
Description
AC INPUT MODULE 230V
Manufacturer :
Weidmuller
Product Category :
I/O Relay Modules
Voltage - Input :
230VAC
Color :
Yellow
Current - Output :
50mA
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Type :
AC Input Module
Voltage - Output :
0V~60VDC
Turn-Off Delay Time :
50 ms
Feature :
Hold Down Screw, Status LED(s)
Factory Lead Time :
8 Weeks
Turn Off Time :
50ms
Series :
DELCON
Turn On Time :
Style :
G5
Current - Input :
6mA