SL28PCIE26ALI
Mfr.Part #
SL28PCIE26ALI
Manufacturer
Skyworks Solutions, Inc.
Package / Case
32-WFQFN Exposed Pad
Datasheet
Download
Description
IC CLOCK PCIE GEN3/2 32QFN
Manufacturer :
Skyworks Solutions, Inc.
Product Category :
Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers
ECCN Code :
EAR99
Package / Case :
32-WFQFN Exposed Pad
Pin Count :
32
RoHS Status :
RoHS Compliant
Terminal Form :
NO LEAD
Ratio - Input:Output :
1:4
Supply Voltage :
3.3V
Factory Lead Time :
4 Weeks
Published :
Packaging :
Tube
uPs/uCs/Peripheral ICs Type :
CLOCK GENERATOR, OTHER
Height Seated (Max) :
0.8mm
Operating Supply Voltage :
3.3V
Differential - Input:Output :
No/Yes
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Weight :
50.008559mg
Peak Reflow Temperature (Cel) :
NOT SPECIFIED
Input :
Crystal
Frequency (Max) :
100MHz
Length :
5mm
Mounting Type :
Surface Mount
PLL :
yes
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Surface Mount :
yes
Number of Circuits :
1
Voltage - Supply :
3.135V~3.465V
Base Part Number :
SL28PCIE26
Divider/Multiplier :
Yes/No
Number of Outputs :
4
Primary Clock/Crystal Frequency-Nom :
25MHz
Series :
EProClock®
Number of Terminations :
32
Time@Peak Reflow Temperature-Max (s) :
NOT SPECIFIED
Width :
5mm
Terminal Pitch :
0.5mm
Qualification Status :
Not Qualified
Number of Pins :
Terminal Position :
QUAD
Output :
HCSL
Datasheets
SL28PCIE26ALI
Skyworks Solutions, Inc. SL28PCIE26ALI
Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers Skyworks Solutions, Inc. SL28PCIE26ALI Overview
SL28PCIE26ALI Features
SL28PCIE26ALI Applications
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD