SK-GEN4-35D-AR
Mfr.Part #
SK-GEN4-35D-AR
Description
DISPLAY LCD TFT 3.5" 480X320
Stock
4
In Stock :
4
Dot Pixels :
480 x 320 (HVGA)
Viewing Area :
49.00mm W x 73.40mm H
gen4
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Display Type :
TFT - Color
Factory Lead Time :
12 Weeks
Interface :
Parallel/Serial
Published :
2015
Diagonal Screen Size :
3.5 88.90mm
Dot Pitch :
0.15mm Wx0.15mm H