SK-GEN4-32PT-PI
Mfr.Part #
SK-GEN4-32PT-PI
Description
DISPLAY LCD TFT 3.2" 240X320
Published :
Touchscreen :
Resistive
Dot Pitch :
0.20mm Wx0.20mm H
Diagonal Screen Size :
3.2 81.28mm
LED - White
Interface :
I2C, Parallel, TTL
Display Type :
TFT - Color
Factory Lead Time :
4 Weeks
Dot Pixels :
240 x 320
Viewing Area :
48.60mm W x 64.80mm H