SK-GEN4-28DT-AR
Mfr.Part #
SK-GEN4-28DT-AR
Description
DISPLAY LCD TFT 2.8" 240X320
Dot Pixels :
240 x 320
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Viewing Area :
43.20mm W x 57.60mm H
Dot Pitch :
0.18mm Wx0.18mm H
Diagonal Screen Size :
2.8 71.12mm