SG-9101CG-C10PHDAA
Mfr.Part #
SG-9101CG-C10PHDAA
Description
XTAL OSC PROG XO CMOS CTR SPRD
Height Seated (Max) :
0.031 0.80mm
Current - Supply (Disable) (Max) :
3.7mA
Available Frequency Range :
670kHz~170MHz
Operating Temperature :
-40°C~105°C
Spread Spectrum Bandwidth :
±1.00% Center Spread
Size / Dimension :
0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
Voltage - Supply :
1.62V~3.63V
Epson SG-9101CG-C10PHDAA
  • Microchip Technology
    MEMS OSC PROG BLANK 10MHZ-460MHZ
  • Microchip Technology
    MEMS OSC PROG BLANK 10MHZ-170MHZ
    XTAL OSC PROG BLANK 10MHZ-460MHZ