SG-9101CE-D10PHAAA
Mfr.Part #
SG-9101CE-D10PHAAA
Description
XTAL OSC PROG XO CMOS DWN SPRD
Size / Dimension :
0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
Operating Temperature :
-40°C~105°C
Function :
Enable/Disable
Height Seated (Max) :
0.047 1.20mm
Voltage - Supply :
1.62V~3.63V
Available Frequency Range :
670kHz~170MHz
Current - Supply (Disable) (Max) :
3.7mA
Spread Spectrum Bandwidth :
-1.00% Down Spread
Epson SG-9101CE-D10PHAAA
  • Microchip Technology
    MEMS OSC PROG BLANK 10MHZ-460MHZ
  • Microchip Technology
    MEMS OSC PROG BLANK 10MHZ-170MHZ
    XTAL OSC PROG BLANK 10MHZ-460MHZ