SG-9101CE-C20PGDCC
Mfr.Part #
SG-9101CE-C20PGDCC
Description
XTAL OSC PROG XO CMOS CTR SPRD
Height Seated (Max) :
0.047 1.20mm
Spread Spectrum Bandwidth :
±2.00% Center Spread
Size / Dimension :
0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
Available Frequency Range :
670kHz~20MHz
Function :
Enable/Disable
Current - Supply (Disable) (Max) :
3.7mA
Voltage - Supply :
1.62V~3.63V
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Epson SG-9101CE-C20PGDCC
  • Microchip Technology
    MEMS OSC PROG BLANK 10MHZ-460MHZ
  • Microchip Technology
    MEMS OSC PROG BLANK 10MHZ-170MHZ
    XTAL OSC PROG BLANK 10MHZ-460MHZ