SG-9101CB-D10PHDAC
Mfr.Part #
SG-9101CB-D10PHDAC
Description
XTAL OSC PROG XO CMOS DWN SPRD
Operating Temperature :
-40°C~105°C
Function :
Enable/Disable
Current - Supply (Disable) (Max) :
3.7mA
Spread Spectrum Bandwidth :
-1.00% Down Spread
Voltage - Supply :
1.62V~3.63V
Available Frequency Range :
670kHz~20MHz
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Height Seated (Max) :
0.051 1.30mm
Packaging :
Tube
Epson SG-9101CB-D10PHDAC
  • Microchip Technology
    MEMS OSC PROG BLANK 10MHZ-460MHZ
  • Microchip Technology
    MEMS OSC PROG BLANK 10MHZ-170MHZ
    XTAL OSC PROG BLANK 10MHZ-460MHZ