SG-9101CB-C10SGDBB
Mfr.Part #
SG-9101CB-C10SGDBB
Description
XTAL OSC PROG XO CMOS CTR SPRD
Height Seated (Max) :
0.051 1.30mm
Function :
Standby
Voltage - Supply :
1.62V~3.63V
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Available Frequency Range :
670kHz~170MHz
Current - Supply (Disable) (Max) :
3.7mA
Spread Spectrum Bandwidth :
±1.00% Center Spread
SG-9101
Epson SG-9101CB-C10SGDBB
  • Microchip Technology
    MEMS OSC PROG BLANK 10MHZ-460MHZ
  • Microchip Technology
    MEMS OSC PROG BLANK 10MHZ-170MHZ
    XTAL OSC PROG BLANK 10MHZ-460MHZ