SG-9101CB-C10PGCBB
Mfr.Part #
SG-9101CB-C10PGCBB
Description
XTAL OSC PROG XO CMOS CTR SPRD
Available Frequency Range :
670kHz~170MHz
Function :
Enable/Disable
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Current - Supply (Disable) (Max) :
3.7mA
Voltage - Supply :
1.62V~3.63V
Height Seated (Max) :
0.051 1.30mm
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Spread Spectrum Bandwidth :
±1.00% Center Spread
Programmable Type :
Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)
Epson SG-9101CB-C10PGCBB
  • Microchip Technology
    MEMS OSC PROG BLANK 10MHZ-460MHZ
  • Microchip Technology
    MEMS OSC PROG BLANK 10MHZ-170MHZ
    XTAL OSC PROG BLANK 10MHZ-460MHZ