SG-9101CA-D10SGCCB
Mfr.Part #
SG-9101CA-D10SGCCB
Description
XTAL OSC PROG XO CMOS DWN SPRD
Height Seated (Max) :
0.055 1.40mm
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Spread Spectrum Bandwidth :
-1.00% Down Spread
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Current - Supply (Disable) (Max) :
3.7mA
Voltage - Supply :
1.62V~3.63V
Function :
Standby
Available Frequency Range :
670kHz~170MHz
Epson SG-9101CA-D10SGCCB
  • Microchip Technology
    MEMS OSC PROG BLANK 10MHZ-460MHZ
  • Microchip Technology
    MEMS OSC PROG BLANK 10MHZ-170MHZ
    XTAL OSC PROG BLANK 10MHZ-460MHZ