SG-9101CA-C10PHDCC
Mfr.Part #
SG-9101CA-C10PHDCC
Description
XTAL OSC PROG XO CMOS CTR SPRD
Current - Supply (Disable) (Max) :
3.7mA
Voltage - Supply :
1.62V~3.63V
Spread Spectrum Bandwidth :
±1.00% Center Spread
Available Frequency Range :
670kHz~20MHz
Function :
Enable/Disable
Height Seated (Max) :
0.055 1.40mm
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Operating Temperature :
-40°C~105°C
SG-9101
Epson SG-9101CA-C10PHDCC
  • Microchip Technology
    MEMS OSC PROG BLANK 10MHZ-460MHZ
  • Microchip Technology
    MEMS OSC PROG BLANK 10MHZ-170MHZ
    XTAL OSC PROG BLANK 10MHZ-460MHZ