SFBLC2000103MX1
Mfr.Part #
SFBLC2000103MX1
Description
CAP FEEDTHRU 10000PF 200V AXIAL
Output Impedance :
50Ohm Ω
Temperature Coefficient :
X7R
Tolerance :
±20%
Bulk
Factory Lead Time :
11 Weeks
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Capacitance :
10000pF
Mounting Type :
Panel Mount
Insertion Loss (Max) :
60 dB
Voltage - Rated :
200V
Terminal Finish :
Silver
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Size / Dimension :
0.187Diax0.362L 4.75mmx9.20mm
Current :
10A