SF0930-6200-18
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
SF0930-6200-18
Manufacturer
Amphenol SV Microwave
Package / Case
SMA In-Line Module
Datasheet
Download
Description
RF ATTENUATOR 18DB 50OHM SMA
Stock
52
In Stock :
52
Manufacturer :
Amphenol SV Microwave
Product Category :
Attenuators
Subcategory :
Attenuators
Gender :
Male / Female
Published :
2015
Amphenol
Power (Watts) :
Length :
2 W
Package / Case :
SMA In-Line Module
Product Category :
Attenuators - Interconnects
Factory Lead Time :
11 Weeks
Packaging :
Tray
Brand :
Product Status :
Active
Impedance :
50Ohms
Base Product Number :
SF0930
Package :
Tray
Product Type :
Connectorized Attenuators
Frequency Range :
0Hz~18GHz
Connector Type :
SMA
Power Rating :
2 W
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Attenuation Value :
18dB
Series :
Datasheets
SF0930-6200-18
Amphenol SV Microwave SF0930-6200-18
0Hz~18GHz 18dB SMA In-Line Module Tray 50Ohms