SD25-0827R8UU01
Mfr.Part #
SD25-0827R8UU01
Manufacturer
KYOCERA AVX
Package / Case
8-SMD, No Lead
Description
RF DUPLEXER 827MHZ/872MHZ 8SMD
Manufacturer :
KYOCERA AVX
Product Category :
RF Multiplexers
Series :
SD25
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Frequency Bands (Low / High) :
824MHz~830MHz / 869MHz~875MHz