SC105B-681
Mfr.Part #
SC105B-681
Description
FIXED IND 680UH 430MA 2.6OHM SMD
Size / Dimension :
0.429Lx0.386W 10.90mmx9.80mm
Current Rating (Amps) :
430mA
Published :
Test Frequency :
1kHz
Operating Temperature :
-40°C~125°C
Series :
SC105B
Factory Lead Time :
12 Weeks
Height Seated (Max) :
0.236 6.00mm
Height :
5.9944mm
Current Rating :
280mA
Tolerance :
±20%
Inductance Frequency - Test :
1kHz
Length :
10.8966mm
DC Resistance (DCR) :
2.6Ohm Max
Inductance :
680μH
Current - Saturation :
280mA
Width :
9.8044mm
Datasheets
SC105B-681
Signal Transformer SC105B-681
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD