S24B3V3C100BL
Mfr.Part #
S24B3V3C100BL
Manufacturer
Vicor
Description
C 18/36/24 3.3V/ 30.3A
Manufacturer :
Vicor
Product Category :
Reach Compliance Code :
Compliant
Analog IC - Other Type :
DC-DC REGULATED POWER SUPPLY MODULE
Factory Lead Time :
16 Weeks
ECCN Code :
EAR99
Datasheets
S24B3V3C100BL
Vicor S24B3V3C100BL
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP CER 10000PF 500V X7R T/H
    CAPY K2000 4700PF 20% 250VAC
    CAP FILM 4700PF 20% 250VAC SMD
    CAP FILM 1500PF 20% 250VAC SMD