S-8520A32MC-AVRT2G
Mfr.Part #
S-8520A32MC-AVRT2G
Duty Cycle (Max) :
100%
Output Current-Max :
0.05A
Voltage - Supply (Vcc/Vdd) :
2.5V~10V
Frequency - Switching :
180kHz
Terminal Pitch :
0.95mm
Operating Temperature :
-40°C~85°C TA
Output Voltage :
3.2V
Time@Peak Reflow Temperature-Max (s) :
10
Buck
Pbfree Code :
Length :
2.9mm
Input Voltage-Nom :
3.84V
Peak Reflow Temperature (Cel) :
260
Input Voltage (Min) :
2.5V