RP186-15-47-QD
Mfr.Part #
RP186-15-47-QD
ULTRA HIGH PERF SNGL STAGE IEC I
Stock
10
In Stock :
10
Termination Style :
IEC 320-C14, Quick Connect
Operating Temperature :
-25°C ~ 100°C
Voltage - Rated AC :
250V
Current :
15 A
Datasheets
RP186-15-47-QD
Astrodyne TDI RP186-15-47-QD
  • SCHURTER
    LINE FILTER 125/250VAC 6.5A TH
  • Delta Electronics
    LINE FILTER 115/250VAC 3A CHAS
  • Delta Electronics
    LINE FILTER 75VAC 7A SMD
  • Schaffner EMC, Inc.
    LINE FILTER 250VAC 3A TH