RP186-10-4.7-W
Mfr.Part #
RP186-10-4.7-W
ULTRA HIGH PERF SNGL STAGE IEC I
Stock
10
In Stock :
10
Voltage - Rated AC :
250V
Termination Style :
IEC 320-C14, Wire Leads
Operating Temperature :
-25°C ~ 100°C
Inductance :
Current :
10 A
Datasheets
RP186-10-4.7-W
Astrodyne TDI RP186-10-4.7-W
  • SCHURTER
    LINE FILTER 125/250VAC 6.5A TH
  • Delta Electronics
    LINE FILTER 115/250VAC 3A CHAS
  • Delta Electronics
    LINE FILTER 75VAC 7A SMD
  • Schaffner EMC, Inc.
    LINE FILTER 250VAC 3A TH