RIM-ODC15
Mfr.Part #
RIM-ODC15
Description
DC OUTPUT MODULE 15V
Stock
1
In Stock :
1
I/O Relay Modules
Color :
Red
Package :
Bulk
RoHS :
Non-Compliant
Voltage - Output :
60VAC
Product Status :
Active
Height :
0 m
NTE Electronics
Width :
0 m
Length :
Voltage - Input :
15VDC
Package Quantity :
Type :
DC Output Module
Current - Input :
16 mA
Current - Output :
50mA