RIM-OAC24
Mfr.Part #
RIM-OAC24
Description
AC OUTPUT MODULE 24V
Stock
27
In Stock :
27
Current - Output :
50mA
RoHS :
Compliant
Package :
Bulk
Current - Input :
14 mA
Voltage - Output :
140VAC
Voltage - Input :
24VDC