R432275000
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
R432275000
Manufacturer
Radiall USA, Inc.
Package / Case
Module
Datasheet
Download
Description
COUPLER: N 0.25-0.5GHZ 30DB
Manufacturer :
Radiall USA, Inc.
Product Category :
RF Directional Coupler
Product Status :
Active
Supplier Device Package :
Series :
Applications :
GENERAL PURPOSE
Package / Case :
Module
Packaging :
Bulk
Return Loss :
Insertion Loss :
0.4dB
Product Category :
RF Connectors / Coaxial Connectors
Brand :
Radiall
Package :
Bulk
Isolation :
RoHS :
Details
Coupler Type :
Standard
Frequency :
250MHz ~ 500MHz
Cable Type :
Product :
Couplers
Coupling Factor :
30dB
Subcategory :
RF Interconnects
Power - Max :
500W
Impedance :
50 Ohms