R414525000
Mfr.Part #
R414525000
Manufacturer
Radiall USA, Inc.
Package / Case
TNC In-Line Module
Description
ATTENUATOR: TNC 25DB 12.4GHZ 2W
Manufacturer :
Radiall USA, Inc.
Product Category :
Attenuators
Brand :
Radiall
Attenuation Value :
25dB
Product Category :
Attenuators - Interconnects
Connector Type :
TNC
Impedance :
50 Ohms
Series :
Package :
Bulk
Radiall
Product Type :
Connectorized Attenuators
Product Status :
Active
Subcategory :
Attenuators
Power (Watts) :
2W
Frequency Range :
0 Hz ~ 12.4 GHz
RoHS :
Details
Package / Case :
TNC In-Line Module
Packaging :
Bulk
Datasheets
R414525000
Radiall USA, Inc. R414525000
0 Hz ~ 12.4 GHz 25dB TNC In-Line Module Bulk 50 Ohms