R413855000
Mfr.Part #
R413855000
Manufacturer
Radiall USA, Inc.
Package / Case
SMA In-Line Module
Description
ATTENUATOR: SMA1.14 55DB 18GHZ 2
Manufacturer :
Radiall USA, Inc.
Product Category :
Attenuators
Series :
Product Category :
Attenuators - Interconnects
Product Type :
Connectorized Attenuators
Subcategory :
Attenuators
Frequency Range :
0 Hz ~ 18 GHz
Impedance :
50 Ohms
Product Status :
Active
Radiall
Packaging :
Bulk
Package / Case :
SMA In-Line Module
RoHS :
Details
Package :
Bulk
Brand :
Radiall
Attenuation Value :
55dB
Connector Type :
SMA
Power (Watts) :
2W
Datasheets
R413855000
Radiall USA, Inc. R413855000
0 Hz ~ 18 GHz 55dB SMA In-Line Module Bulk 50 Ohms