R412500124
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
R412500124
Manufacturer
Radiall USA, Inc.
Package / Case
TNC In-Line Module
Datasheet
Download
Description
ATTENUATOR: TNC 0DB 3GHZ 1W 50OH
Manufacturer :
Radiall USA, Inc.
Product Category :
Attenuators
Product Category :
Attenuators - Interconnects
Product Type :
Connectorized Attenuators
Radiall
Package / Case :
TNC In-Line Module
Brand :
Radiall
Packaging :
Bulk
Connector Type :
TNC
Package :
Bulk
Attenuation Value :
0dB
Product Status :
Active
RoHS :
Details
Subcategory :
Attenuators
Frequency Range :
0 Hz ~ 3 GHz
Series :
Power (Watts) :
1W
Impedance :
50 Ohms