R12-17A3-12P
Mfr.Part #
R12-17A3-12P
Description
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 12V
Stock
43
In Stock :
43
Coil Voltage :
12VAC
Contact Rating (Current) :
5 A
Operating Temperature :
-30°C ~ 55°C