PSB40W-1400-27
Mfr.Part #
PSB40W-1400-27
Series :
PSB40 (40W)
Efficiency :
90%
Size / Dimension :
3.93Lx1.02W x 0.93 H 99.8mmx26.00mmx23.7mm
Current - Output (Max) :
1.4A
Voltage - Output :
18V~27V
Voltage - Input (Min) :
120VAC
Power (Watts) :
38W
Voltage - Input (Max) :
277VAC