PSAW65I-18-B1
Mfr.Part #
PSAW65I-18-B1
Manufacturer
TT Electronics / Power Partners
Description
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 48V 65W
Stock
221
In Stock :
221
Manufacturer :
Product Category :
Series :
PSAW65I
Minimum Operating Temperature :
0 C
Mounting Style :
Wall Mount
Region :
Universal
RoHS :
Details
Load Regulation :
Regulated
Efficiency :
Level VI
Output Power :
65 W
Number of Outputs :
1 Output
Connector Type :
Barrel Connector
Product :
Interchangeable Plug
Input Voltage :
90 VAC to 264 VAC