PRG3216P-4530-B-T5
Mfr.Part #
PRG3216P-4530-B-T5
Description
RES SMD 453 OHM 1W 1206 WIDE
Temperature Coefficient :
±25ppm/°C
Resistance :
453Ohm
Size / Dimension :
0.063Lx0.126W 1.60mmx3.20mm
Max Power Dissipation :
1W
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Height Seated (Max) :
0.022 0.55mm
Tolerance :
±0.1%
Susumu PRG3216P-4530-B-T5
PRG Series, Thin Film, 453Ohm, ±0.1%, -55°C~155°C