PLW5-10MM
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
PLW5-10MM
Manufacturer
Bivar, Inc.
Description
LIGHT PIPE PNL 5MM WIDE 10MM
Stock
603
In Stock :
603
Manufacturer :
Bivar, Inc.
Product Category :
Element Configuration :
Single
Lens Size :
5mm